wejście
O NAS
Historia | Budujemy | Administrujemy
 o nas
 oferta
 aktualności
 galeria
 uchwały
 regulaminy
 przepisy
 kontakt
 ogloszenia

   Nasze Sprawy
 telefon
 e-mail

Spółdzielnia posiada własne służby inwestycyjne, nadzorujące pod względem technicznym i organizacyjnym rozbudowę zasobów Spółdzielni.

Budujemy mieszkania, lokale użytkowe i garaże o wysokim standardzie, za rozsądną cenę, terminowo i przy zastosowaniu zdrowych, bezpiecznych i nowoczesnych technologii. Realizatorami budowy naszych obiektów są znane, sprawdzone na rynku, duże firmy budowlane. Liczba budowanych przez nas obiektów wzrasta z roku na rok.

Od 2000 roku Spółdzielnia Mieszkaniowa PAX posiada „Certyfikat Developera” świadczący o jej wysokiej wiarygodności. Dostaliśmy go jako jedna z pierwszych firm. Certyfikat jest wydawany i co roku przedłużany przez Kapitułę Certyfikatu Krajowej Izby Budownictwa. Wcześniej - w 1999 roku Spółdzielnia Mieszkaniowa PAX została odznaczona Złotą Odznaką przyznawaną przez Kapitułę odznaki „Zasłużony dla budownictwa”.

Z naszą aktualną ofertą możecie się Państwo zapoznać dzwoniąc do działu członkowsko-mieszkaniowego: (22) 848 74 01 albo na stronach tego serwisu.

 
Copyright © SM PAX 2006 CMS webdesign:   Skyronet.com